W zakres naszych prac wchodzą też usługi wodno-kanalizacyjne. Współpracujemy z wiodącymi producentami znanymi z solidności swoich produktów.

Naszym nadrzędnym celem jest taki dobór instalacji i z takich materiałów, by spełnić oczekiwania wymagających Klientów. Decydując się na współpracę z nami Klient może liczyć na to, że materiały użyte do wykonania instalacji będą posiadały odpowiednie parametry oraz atesty, a sama instalacja zostanie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.

Wykonujemy instalacje i przebudowy kotłowni, montujemy kotły C.O.,w tej dziedzinie stawiamy na kotły opalane pelletem, wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego oraz ogrzewania przy użyciu grzejników. Zajmujemy się również przebudową kotłów węglowych na kotły opalane pelletem. Usługa taka polega na montażu palnika na pellet.

Na w/w usługi posiadamy odpowiednie uprawnienia w postaci ZAŚWIADCZEŃ I CERTYFIKATÓW. W zakresie centralnego ogrzewania każdy Klient może liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ oferujemy też sprzedaż i montaż sanitariatów oraz wyposażenia łazienek.

Galeria

Ogrzewanie podłogowe | Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Jastrzębie Zdrój
Ogrzewanie podłogowe | Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Jastrzębie Zdrój
Ogrzewanie podłogowe | Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Jastrzębie Zdrój
Ogrzewanie podłogowe | Rybnik, Racibórz, Żory, Gliwice, Katowice, Jastrzębie ZdrójInstalacje wod-kan oraz centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego wykonujemy dla Klientów z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne

Partnerzy / Dostawcy

Atrakcyjne ceny

baner sklep

Ekologiczna energia

baner bio