Instalacje hydrauliczne

Instalacjami hydraulicznymi określamy układy połączonych przewodów, armatury i urządzeń, służących do zaopatrywania budynku w wodę i odprowadzających nieczystości. Instalacje hydrauliczne muszą spełniać określone przepisami wymagania jakościowe w zakresie warunków, jakim powinna odpowiadać woda przeznaczona do spożycia przez ludzi. Ich projektu i wykonania nie powinno się pozostawiać w gestii przypadkowych osób oraz firm remontowo-budowlanych bez odpowiednich uprawnień i doświadczenia.

Instalacje hydrauliczne – Rybnik

instalacje hydrauliczne rybnikWychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów z terenu miasta Rybnik oraz okolicznych miejscowości oferujemy kompleksową obsługę instalacji hydraulicznych – od projektu, przez wybór odpowiednich komponentów i armatury, aż po montaż instalacji w obiekcie. Specjalizujemy się również w serwisowaniu i naprawach instalacji hydraulicznych, jak również wykonujemy prace związane z ich modernizacją.

Modernizacja instalacji hydraulicznych –Rybnik i okolica

Modernizacja instalacji hydraulicznych to usługa, którą kierujemy do inwestorów remontujących nieruchomości mieszkalne i użytkowe. W ramach prac związanych z modernizacją instalacji podejmujemy się wymiany orurowania, jak również relokacji ujęć wody i odpływów tak, aby odpowiadały one projektowi zagospodarowania danej przestrzeni. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę praca modernizacyjnych na każdym ich etapie, aż do ponownego uruchomienia instalacji i weryfikacji jej szczelności.

Klientów z terenu miasta Rybnik i okolicy zainteresowanych współpracą w ramach wykonania lub modernizacji instalacji hydraulicznej w obiekcie mieszkalnym lub użytkowym zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracujemy sprawnie i szybko, realizując nawet najbardziej niestandardowe projekty wykonawcze instalacji hydraulicznych wodno-kanalizacyjnych.