Nasza specjalność: Kotły 5 klasy

Firma Rokom służy również pomocą przy zakupie kotła C.O. W tej kwestii proponujemy kotły klasy 5 i EcoDesign, ponieważ stawiamy na ekologię, która powinna być szczególnie ważna dla inwestorów z miast przemysłowych i ich okolic, takich jak Gliwice, Żory, Wodzisław Śląski czy Rybnik. Kotły 5 klasy to także doskonały wybór dla inwestorów z miasta Racibórz i okolicy. Niezależnie od lokalizacji inwestycji uważamy, że na szczególne zainteresowanie zasługują kotły na pellet, chociaż naszą ofertę wypełniają także kotły na eko-groszek.

W stałym asortymencie posiadamy kotły i piece C.O. odpowiadające na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania inwestorów prywatnych i biznesowych. Piece C.O. dobieramy adekwatnie do parametrów wykonywanej instalacji centralnego ogrzewania. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na kotły 5 klasy, kotły z podajnikiem oraz pozostałe piece C.O.

Dlaczego piece na pellet?

Ponieważ piece 5 klasy na pellet są bardziej ECO. Produktem odpadowym jest popiół, który możemy wysypać do ogródka, w kotłowni nie unosi się zapach siarki z węgla tylko przyjemny aromat drewna, a obsługę pieca możemy wykonać w „garniturze”. Kotłownia nie przypomina kopalni, po prostu jest czyściej.

Kotły na pellet dzięki zastosowaniu w nich wysokiej jakości palników oraz elektrycznej zapalarki same się rozpalają i wygaszają. Jeżeli kocioł jest wyposażony w palnik samoczyszczący to jego obsługa jest rzadsza. Praca kotła może być zaprogramowana na dzień lub na cały tydzień, można także zmienić ustawienia pracy kotła zdalnie poprzez komputer lub smartfon, dzięki łączu internetowemu.

Piece ekologiczne

Ekologiczne kotły co to rozwiązania, które mają za zadanie zminimalizować emisję zanieczyszczeń produkowanych przez urządzenia centralnego ogrzewania. Piece ekologiczne działają zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 w zakresie emisji zanieczyszczeń i sprawności. W odróżnieniu od kotłów C.O starszej generacji nowe piece ekologiczne znacząco ograniczają emisję spalin, jednocześnie wymagając niewielkiej obsługi. Są to urządzenia mocno zautomatyzowane i wyposażone w inteligentne systemy sterowania, które zarządzają pracą kotła co w oparciu o odczyty czujników. Dzięki temu piec C.O. nie tylko uzyskuje wysoką sprawność, ale przede wszystkim jest efektywny pod względem energetycznym i praktycznie bezobsługowy.

Chodź wielu inwestorom ekologiczne kotły co kojarzą się wyłącznie z wyższą ceną, rozwiązania te są coraz chętniej wybierane nie tylko przez klientów biznesowych, ale przede wszystkim przez właścicieli domówi jednorodzinnych. Wśród podstawowych zalet pieców ekologicznych wskazuje się bowiem nie tylko obniżona emisja spalin, ale również większą energooszczędność w zakresie zużywanego paliwa.

Kotły z podajnikiem – Rybnik, województwo śląskie

Kotły z podajnikiem to wygodne i energooszczędne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zapewnić wysoki komfort cieplny w pomieszczeniach i podgrzać ciepłą wodę użytkową praktycznie nie martwiąc się o obsługę kotła i uzupełnianie opału.

Kotły z podajnikiem polecamy przede wszystkim do obiektów mieszkalnych. Interesuje Cię nowej generacji piec C.O? Rybnik to lokalizacja, w której oferujemy ekologiczne piece centralnego ogrzewania z montażem.

Rokom – partner w innowacji

Branża remontowo-instalacyjna charakteryzuje się niezwykłą dynamiką. Rozwiązania, które jeszcze wczoraj były absolutną nowością na rynku, dziś mogą się już okazać przeżytkiem. Dlatego w Rokom uważnie śledzimy rozwój technologii i testujemy najnowsze rozwiązania sprzętowe, jak choćby kotły 5 klasy. Wszystko po to, żeby zaoferować naszym Klientom wysokiej jakości usługi oraz najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które możemy dodatkowo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań konkretnego inwestora.

Jako firma świadczymy usługi z zakresu montażu kotłów grzewczych, takich jak piece 5 klasy i inne. Nasza oferta obejmuje również szereg usług serwisowych i modernizacyjnych. Podejmujemy się pracy związanych z przebudowywaniem przydomowych kotłowni, tak aby umożliwić w nich montaż oraz eksploatację pieca na pellet. Klientom którzy już posiadają kocioł, nawet tzw. samoróbkę, możemy zaproponować przerobienie takiego kotła na piec opalany pelletem dzięki zastosowaniu odpowiedniego palnika. Więcej o tym w zakładce „Palniki na pellet”. Posiadamy odpowiednie certyfikaty aby bezpiecznie montować oraz serwisować piece na pellet.

Nie tylko kotły grzewcze

W zakres naszych usług wchodzi więcej prac np. instalacje C.O, rekuperacja czy wykonywanie odwiertów w betonie. W ofercie posiadamy także kominki, w tym kominki nowoczesne. Zachęcamy Cię byś zapoznał się z innymi zakładkami na tej stronie.

Gliwice i okolice: Gdzie znajdę kotły 5 klasy?

Kotły klasy 5 sprzedajemy i montujemy Klientom z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne.

Klientów zainteresowanych zakupem kotła 5 klasy wraz z usługą montażu zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Rokom. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i umówi wizytę konsultanta, wspólnie z którym wybierzecie Państwo najoptymalniejsze rozwiązanie.Galeria

Kotly CO Rybnik Gliwice Jastrzębie Zdrój Wodzisław Śląski Racibórz
Kotły CO | Modernizacja kotłowni | Instalacja CO
Kotły CO | Modernizacja kotłowni | Instalacja CO | Kocioł na pellet
Kotły Rybnik | Kocioł pelletowy | Instalacja | Kotłownia
Kotłownia | Kocioł | Instalacja CO | Rybnik | Gliwice | Wodzisław Śląski | Radlin
kociol_setlans
kociol_slimko
Kocioł pelletowy Lumo | Rybnik, Gliwice, Żory
Kocioł Kotłospaw Slimko | Rybnik, Gliwice, Pszów
Kocioł Kotłospaw Slimko | Rybnik, Jastrzębie Zdrój
Kocioł Quad Pellatron | Gliwice
Modernizacja Kotłowni | Gliwice
Kocioł Lumo | Czerwionka Leszczyny
Kotłownia gazowa Viessmann | Bełk
Kocioł Quad Pellatron
Kocioł Quad Pellatron
Kotłownia gazowa Viessmann
Kotłownia pelletowa Quad
Kocioł Quad Pellatron Rydułtowy
Modernizacja kotłowni Rydułtowy
Kotłownia Pelletowa z kotłem Lumo 20 kw
Modernizacja Kotłowni ,kocioł Lumo 20 kw


Poniżej zamieściliśmy loga producentów kotłów, z którymi współpracujemy.

Partnerzy / Dostawcy