Nasza specjalność: Kotły 5 klasy

Firma Rokom służy również pomocą przy zakupie kotła C.O. W tej kwestii proponujemy kotły klasy 5 i EcoDesign, ponieważ stawiamy na ekologię, która powinna być szczególnie ważna dla inwestorów z miast przemysłowych i ich okolic, takich jak Gliwice, Żory, Wodzisław Śląski czy Rybnik. Niezależnie od lokalizacji inwestycji uważamy, że na szczególne zainteresowanie zasługują kotły na pellet, chociaż naszą ofertę wypełniają także kotły na eko-groszek.

Dlaczego piece na pellet?

Ponieważ piece 5 klasy na pellet są bardziej ECO. Produktem odpadowym jest popiół, który możemy wysypać do ogródka, w kotłowni nie unosi się zapach siarki z węgla tylko przyjemny aromat drewna, a obsługę pieca możemy wykonać w „garniturze”. Kotłownia nie przypomina kopalni, po prostu jest czyściej.

Kotły na pellet dzięki zastosowaniu w nich wysokiej jakości palników oraz elektrycznej zapalarki same się rozpalają i wygaszają. Jeżeli kocioł jest wyposażony w palnik samoczyszczący to jego obsługa jest rzadsza. Praca kotła może być zaprogramowana na dzień lub na cały tydzień, można także zmienić ustawienia pracy kotła zdalnie poprzez komputer lub smartfon, dzięki łączu internetowemu.

Rokom – partner w innowacji

Branża remontowo-instalacyjna charakteryzuje się niezwykłą dynamiką. Rozwiązania, które jeszcze wczoraj były absolutną nowością na rynku, dziś mogą się już okazać przeżytkiem. Dlatego w Rokom uważnie śledzimy rozwój technologii i testujemy najnowsze rozwiązania sprzętowe, jak choćby kotły 5 klasy. Wszystko po to, żeby zaoferować naszym Klientom wysokiej jakości usługi oraz najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które możemy dodatkowo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań konkretnego inwestora.

Jako firma świadczymy usługi z zakresu montażu kotłów grzewczych, takich jak piece 5 klasy i inne. Nasza oferta obejmuje również szereg usług serwisowych i modernizacyjnych. Podejmujemy się pracy związanych z przebudowywaniem przydomowych kotłowni, tak aby umożliwić w nich montaż oraz eksploatację pieca na pellet. Klientom którzy już posiadają kocioł, nawet tzw. samoróbkę, możemy zaproponować przerobienie takiego kotła na piec opalany pelletem dzięki zastosowaniu odpowiedniego palnika. Więcej o tym w zakładce „Palniki na pellet”. Posiadamy odpowiednie certyfikaty aby bezpiecznie montować oraz serwisować piece na pellet.

Nie tylko kotły grzewcze

W zakres naszych usług wchodzi więcej prac np. instalacje C.O, rekuperacja czy wykonywanie odwiertów w betonie. W ofercie posiadamy także kominki, w tym kominki nowoczesne. Zachęcamy Cię byś zapoznał się z innymi zakładkami na tej stronie.

Gliwice i okolice: Gdzie znajdę kotły 5 klasy?

Kotły klasy 5 sprzedajemy i montujemy Klientom z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne.

Klientów zainteresowanych zakupem kotła 5 klasy wraz z usługą montażu zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Rokom. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i umówi wizytę konsultanta, wspólnie z którym wybierzecie Państwo najoptymalniejsze rozwiązanie.Galeria

Kotly CO Rybnik Gliwice Jastrzębie Zdrój Wodzisław Śląski Racibórz
Kotły CO | Modernizacja kotłowni | Instalacja CO
Kotły CO | Modernizacja kotłowni | Instalacja CO | Kocioł na pellet
Kotły Rybnik | Kocioł pelletowy | Instalacja | Kotłownia
Kotłownia | Kocioł | Instalacja CO | Rybnik | Gliwice | Wodzisław Śląski | Radlin


Poniżej zamieściliśmy loga producentów kotłów, z którymi współpracujemy.

Partnerzy / Dostawcy

Atrakcyjne ceny

baner sklep

Ekologiczna energia

baner bio