Kominki z montażem na Śląsku

Kominek to nastrojowy element wyposażenia wnętrza, który poza funkcją dekoracyjną może pełnić rolę źródła ciepła dla całego domu. Sprawność oraz zakres funkcjonalności kominka zależy w tym zakresie od projektu instalacji grzewczej, w którym kominek może pełnić odpowiednio:

  • dodatkowy punkt cieplny niepowiązany z domową instalacją grzewczą,
  • dodatkowe źródło ciepła wspierające/uzupełniające domową instalację centralnego ogrzewania.

Budową, montażem kominków, zajmujemy się nieprzerwanie od 2004 roku. W swojej ofercie posiadamy wkłady kominkowe powietrzne lub z płaszczem wodnym, wiodących europejskich producentów. Bogaty i różnorodny asortyment sprawia, że nasze kominki z montażem wpisują się w bardzo zróżnicowane potrzeby inwestorów poszukujących zarówno rozwiązań do domów sezonowych, jak i całorocznych obiektów mieszkalnych. Montujemy kominki konwekcyjne oraz w technologii akumulacji ciepła, każdorazowo dopasowując montowany system do oczekiwań inwestora oraz zastanych możliwości instalacyjnych.

Montaż kominków w obudowach

Obudowa stanowi bardzo ważny element kominka. To od jej wyboru zależeć będzie to, jak kominek będzie się prezentował w danym wnętrzu. Również pod tym względem możemy zaproponować Naszym Klientom bogaty wybór rozwiązań.

Oferujemy obudowy kominków w różnych stylach:
  • kominki nowoczesne
  • kominki klasyczne
  • kominki rustykalne

Obudowy kominka

Obudowy kominków projektujemy i wykonujemy samodzielnie, dzięki czemu możemy zrealizować praktycznie każde zamówienie. Nasze kominki z montażem idealnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach minimalistycznych oraz klasycznych wnętrzach, w których króluje drewno.

Starając się jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów obudowy kominków wykonujemy przy wykorzystaniu różnych materiałów, między innymi:
  • kamień naturalny
  • piaskowiec
  • cegła
  • beton architektoniczny
  • i wiele innych

Montaż kominków – cały Śląsk

Usługi montażu kominków z zaprojektowaniem i wykonaniem oryginalnej obudowy kominkowej świadczymy na terenie całego województwa śląskiego. Podejmujemy się realizacji zleceń w obiektach nowopowstających oraz domach już użytkowanych. Obok usługi montażu oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w danych aplikacjach. Dzięki temu montowane przez nas kominki charakteryzują się wysoką sprawnością oraz bezawaryjnością przez długi czas użytkowania.


Zapraszamy do kontaktu  - przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę montażu kominka.


Usługi montażu, budowy, zabudowy kominków świadczymy dla Klientów z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne.