Wkłady kominkowe

Wkład kominkowy to żeliwny lub stalowy wkład w kształcie paleniska przeznaczony do podłączenia bezpośrednio do wylotu spalin. Nowoczesne wkłady kominkowe posiadają dodatkowo przyłącze dopływu świeżego powietrza, a te bardziej zaawansowane regulatory ciągu odpowiadające za automatyczną regulację świeżego powietrza do paleniska. Wkłady do kominków przeznaczone są do montażu kominków z obudową. Niewymagającą obudowy alternatywą dla wkładów kominkowych są wolnostojące piece kominkowe.

Wkłady do kominka ROKOM

W branży kotłów co oraz wkładów kominkowych działamy od wielu lat. Doskonała znajomość rynku pozwala nam na wybór rozwiązań, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz trwałością. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór wkładów kominkowych, między innymi:

  • wkłady kominkowe stalowo-szamotowe
  • wkłady kominkowe żeliwne
  • wkłady z pojedynczą szybą frontową,
  • wkłady z bocznym przeszkleniem
  • wkłady kominkowe z przeszkleniem obustronnym typu vis-a-vis
  • wkłady z tradycyjnym otwieraniem drzwi do boku
  • wkłady z drzwiami otwieranymi do góry typu gilotyna

W naszej ofercie znajdą Państwo wkłady kominkowe o mocach grzewczych od 5-30kW. Duża różnorodność oferowanych wkładów do kominków pozwala nam z łatwością dobierać rozwiązania do potrzeb i oczekiwań użytkowników, niezależnie od tego czy kominek ma pełnić rolę nastrojowego elementu wyposażenia wnętrza, czy też jednego ze źródeł ciepła zasilających nadmuchową instalację grzewczą w domu.

Wkłady kominkowe z montażem – Śląsk

Obok sprzedaży wkładów kominkowych naszym Klientom oferujemy profesjonalną usługę montażu kominków. Montażem kominków zajmujemy się nieprzerwanie od 2004 roku. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam realizować nawet najśmielsze wizje naszych Klientów. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby inwestorów wkłady do kominków montujemy zarówno w obiektach nowopowstających, jak i domach już eksploatowanych.

Kominki montujemy na terenie całego województwa śląskiego, zapewniając kompleksową obsługę – od projektu kominka, przez dobór odpowiedniego wkładu, po jego montaż i wykonanie obudowy. Do skorzystania z usługi montażu wkładów kominkowych zachęcamy przede wszystkim Klientów z terenu miast, takich jak Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne

Poniżej przykładowe wkłady kominkowe dostępne w naszej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem:


Galeria

defro-intra-sm-bl-g-jasny
defro-intra-sm-bl-jasny
defro-intra-sm-c-jasny
defro-intra-sm-g-jasny
defro-intra-sm-jasny


Wkłady do kominka  - sprzedaż 

Wkłady kominkowe sprzedajemy Klientom z całej Polski i nie tylko. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi przewoźnikami zapewniając Państwu terminowy i bezproblemowy transport wkładów do kominka na terenie całego kraju. Po uprzednim ustaleniu istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówionego wkładu. Do skorzystania z możliwości doboru w sposób szczególny zachęcamy klientów z terenu województwa Śląskiego.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży ROKOM. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze wkładu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.  

Partnerzy / Dostawcy