Skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że szukasz firmy remontowo - instalacyjnej. Jeżeli interesuje Cię budowa kominka, montaż stalowego komina, wykonanie instalacji CO, rekuperacji, centralnego odkurzacza, zakup i montaż kotła to trafiłeś do właściwej firmy. Jeśli potrzebujesz wykonać modernizację kotła, który już posiadasz poprzez montaż palnika na pellet to chętnie służymy pomocą również w tym zakresie.

W branży budowlanej jesteśmy od roku 2004. Od tego czasu odbyliśmy szereg szkoleń zakończonych odpowiednimi certyfikatami z zakresu budowy kominków w technologi konwekcji ciepła, gdzie grzanie odbywa się poprzez ruch powietrza, jak i w technologi akumulacji ciepła, w których ogrzewanie odbywa się poprzez grzanie promieniowe. Wykonujemy kominki w różnych stylach od rustykalnych poprzez tradycyjne do nowoczesnych. Posiadamy własny park maszynowy do obróbki kamienia. Dzięi temu większość prac jesteśmy w stanie wykonywać bezpośrednio na budowie. Wraz z budową kominków zaistniała potrzeba budowy kominów, dlatego też od 2005 roku montujemy i sprzedajemy stalowe systemy kominowe. Zakres naszych prac obejmuje również sprzedaż i montaż wolnostojących piecyków kominkowych oraz piecyków na pellet.

Jako, że budowę kominków możemy zakwalifikować do swego rodzaju wykończenia wnętrz to również ta tematyka nie jest nam obca. Dlatego do naszych usług należą również prace z tej dziedziny. Wykonujemy sufity podwieszane - również z oświetleniem LED, sprzedajemy i montujemy beton architektoniczny w tym panele 3D. Do wykończenia wnętrz stosujemy również piaskowiec elastyczny, korek, kamień naturalny, cegłę lub ażurowe elementy stalowe malowane proszkowo - również na wymiar.

Poza tzw. „wykończeniówką” zajmujemy się pracami instalatorskimi. W naszej załodze są osoby z wieloletnim doświadczeniem z zakresu montażu instalacji C.O., wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacji, centralnych odkurzaczy. Zatem wykonanie tego typu instalacji również mogą Państwo powierzyć naszej firmie. Wykonujemy także instalacje ogrzewania podłogowego, sprzedajemy i montujemy kotły C.O i powietrzne pompy ciepła.

Do zlecanych prac podchodzimy kompleksowo, dlatego też naszym Klientom oferujemy dodatkowo sprzedaż i montaż grzejników różnego rodzaju i różnych producentów oraz armaturę sanitarną.

Aktywne uczestniczymy w walce ze smogiem -  nawiązaliśmy współpracę z producentami palników na pellet i zajmujemy się przebudową, modernizacją istniejących, pracujących już w kotłowniach kotłów tzw. „śmieciuchów” na ekologiczne kotły opalane pelletem.

Wykwalifikowana kadra sprawia, że powierzone prace wykonujemy według najwyższych standardów.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Galeria

rokom-nasza-siedziba-1
rokom-nasza-siedziba-2
rokom-nasza-siedziba-3
rokom-nasza-siedziba-4