Coraz bardziej popularne stają się systemy centralnego odkurzania.

Instalacje takie pozwalają na zastosowanie centralnej jednostki (odkurzacza), dzięki której przy pomocy odpowiednich kanałów rozprowadzonych w podłodze i ścianie można odkurzyć cały dom. Wystarczy tylko do przyłącza umiejscowionego w ścianie podłączyć rurę, by odkurzyć poszczególne pomieszczenia.

Zaletą takiego systemu jest cisza i wygoda przy odkurzaniu. Wybór instalacji z centralnym odkurzaczem sprawia też, że odkurzając pokoje nie ciąga się za sobą tradycyjnego odkurzacza, który jak dobrze wiemy potrafi podczas jego włączania puścić chmurkę kurzu, zwłaszcza gdy zaniedbamy jego filtry.

W przypadku odkurzacza centralnego powietrze zassane zostaje wydalone na zewnątrz poprzez wyrzutnię, a brud z odkurzania pozostaje w pojemniku. Instalacja taka może mieć przyłącza w pokojach, kuchni, korytarzu lub garażu, by sprawnie odkurzyć np. samochód.


Centralne odkurzacze oferujemy Klientom z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne

Atrakcyjne ceny

baner sklep

Ekologiczna energia

baner bio