Nie tylko instalacje CO i ogrzewanie podłogowe

Jesteśmy renomowaną firmą remontowo-instalacyjną z doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej i instalacyjnej. Wykonujemy instalacje CO w obiektach mieszkalnych i usługowych. Jesteśmy jednym z wiodących na rynku lokalnym instalatorów rozwiązań z zakresu ogrzewania podłogowego. Ale tu jeszcze nie kończy się nasza oferta W zakres naszych prac wchodzą też usługi wodno-kanalizacyjne. Współpracujemy z wiodącymi producentami znanymi z solidności swoich produktów.

Instalacje CO

ogrzewanie podłogowe Gliwice

Naszym nadrzędnym celem jest taki dobór instalacji i takich materiałów, by spełnić oczekiwania wymagających Klientów. Decydując się na współpracę z nami Klient może liczyć na to, że materiały użyte do wykonania instalacji będą posiadały odpowiednie parametry oraz atesty, a sama instalacja zostanie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.

Wykonujemy instalacje i przebudowy kotłowni, montujemy kotły C.O., w tej dziedzinie stawiamy na kotły opalane pelletem. Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego oraz ogrzewania przy użyciu grzejników . Zajmujemy się również przebudową kotłów węglowych na kotły opalane pelletem. Usługa taka polega na montażu palnika na pellet.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to szczególny rodzaj instalacji centralnego ogrzewania, który wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, zarówno w zakresie wykonania samej instalacji, jak i doboru materiałów wykończeniowych. Wylewki, kleje do glazury, a nawet rodzaj paneli podłogowych mogą wpływać na efektywność grzewczą wykonywanej instalacji oraz jej trwałość.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, za którym idą liczne instalacje CO wykonane na potrzeby zróżnicowanego inwestora.

Gliwice i okolice

Instalacje CO, w tym ogrzewanie podłogowe wykonujemy na terenie województwa śląskiego. W naszym portfolio znajdują się projekty wykonane na terenie miast, takich jak Gliwice, Rybnik, Wodzisław Śląski i Żory.

Na w/w usługi posiadamy odpowiednie uprawnienia w postaci ZAŚWIADCZEŃ I CERTYFIKATÓW. W zakresie centralnego ogrzewania każdy Klient może liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ oferujemy też sprzedaż i montaż sanitariatów oraz wyposażenia łazienek.

Partnerzy / Dostawcy

Atrakcyjne ceny

baner sklep

Ekologiczna energia

baner bio