Nie tylko instalacje CO i ogrzewanie podłogowe

Jesteśmy renomowaną firmą remontowo-instalacyjną z doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej i instalacyjnej. Wykonujemy instalacje CO w obiektach mieszkalnych i usługowych. Jesteśmy jednym z wiodących na rynku lokalnym instalatorów rozwiązań z zakresu ogrzewania podłogowego. Instalacje centralnego ogrzewania wykonujemy metodą grawitacyjną oraz pompową, w której obieg wody jest wymuszany za pomocą specjalnej pompy. Ale tu jeszcze nie kończy się nasza oferta. W zakres naszych prac wchodzą też usługi wodno-kanalizacyjne. Współpracujemy z wiodącymi producentami znanymi z solidności swoich produktów. Instalacje grzewcze i instalacje Wod-Kan wykonujemy na terenie województwa śląskiego, w tym dla Klientów z miasta Racibórz, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie prac instalacyjnych.

Instalacja CO wykonana zostanie przez naszego specjalistę, który dojeżdża do Klienta na całym terenie województwa – Śląsk. Instalacje centralnego ogrzewania wymagają przeprowadzenia próby szczelności. Polega ona na napełnieniu instalacji wodą zimną, a następnie ciepłą, co pozwala sprawdzić funkcjonowanie grzejników i temperaturę w pomieszczeniach. Instalacja grzewcza wykonana z tworzywa sztucznego nie wymaga żadnej konserwacji. Instalacja CO nie tylko ułatwi codzienne życie, ale dzięki poprawnej instalacji, zapewni również bezpieczeństwo.

Instalacje CO – instalacje grzewcze dla wymagających

ogrzewanie podłogowe Gliwice

Naszym nadrzędnym celem jest taki dobór instalacji i takich materiałów, by spełnić oczekiwania wymagających Klientów. Decydując się na współpracę z nami Klient może liczyć na to, że materiały użyte do wykonania instalacji będą posiadały odpowiednie parametry oraz atesty, a sama instalacja zostanie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.

Wykonujemy instalacje i przebudowy kotłowni, montujemy kotły C.O., w tej dziedzinie stawiamy na kotły opalane pelletem. Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego oraz ogrzewania przy użyciu grzejników . Zajmujemy się również przebudową kotłów węglowych na kotły opalane pelletem. Usługa taka polega na montażu palnika na pellet.

Instalacje grzewcze obsługujemy na każdym etapie prac – od projektu nowej instalacji, przez modernizację instalacji zastanej, aż po prace serwisowe związane z naprawami oraz konserwacją poszczególnych komponentów. To wszystko sprawia, że nasze instalacje grzewcze są zawsze dopasowane zarówno do oczekiwań inwestora, jak i możliwości technicznych danego obiektu.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to szczególny rodzaj instalacji centralnego ogrzewania, który wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, zarówno w zakresie wykonania samej instalacji, jak i doboru materiałów wykończeniowych. Wylewki, kleje do glazury, a nawet rodzaj paneli podłogowych mogą wpływać na efektywność grzewczą wykonywanej instalacji oraz jej trwałość.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, za którym idą liczne instalacje CO wykonane na potrzeby zróżnicowanego inwestora oferujemy w pełni funkcjonalne instalacje grzewcze ogrzewania podłogowego. Pomagamy w wyborze odpowiednich komponentów, a także materiałów wykończeniowych, co przekłada się na wysoką sprawność wykonywanych instalacji grzewczych oraz ich jakość.

Instalacje Wod-Kan

Drugą naszą specjalnością są instalacje Wod-Kan, które wykonujemy zgodnie z projektem klienta lub projektem własnym. W zależności od potrzeb możemy wykonać instalację Wod-Kan w nowo powstającym obiekcie, jak i zmodernizować instalację już eksploatowaną. Wykonując instalacje Wod-Kan wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości komponenty znanych i cenionych producentów, co przekłada się na sprawność oferowanych rozwiązań oraz ich bezawaryjną pracę przez długi czas eksploatacji.

Gliwice i okolice

Instalacje CO, w tym ogrzewanie podłogowe wykonujemy na terenie województwa śląskiego. W naszym portfolio znajdują się projekty wykonane na terenie miast województwa - Śląsk, takich jak Gliwice, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski i Żory.

Na w/w usługi, w tym instalacja grzewcza posiadamy odpowiednie uprawnienia w postaci ZAŚWIADCZEŃ I CERTYFIKATÓW. W zakresie centralnego ogrzewania każdy Klient może liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ oferujemy też sprzedaż i montaż sanitariatów oraz wyposażenia łazienek.

Galeria

Instalacje CO PO | Jastrzębie Zdrój
Ogrzewanie Podłogowe 2
Ogrzewanie Podłogowe 3
Ogrzewanie Podłogowe 5
Ogrzewanie Podłogowe 7
Ogrzewanie Podłogowe 8