Piece kominkowe

Piece wolnostojące to ciekawa, a zarazem niezwykle niewymagająca w montażu alternatywa dla tradycyjnych kominków z montażem. Ich ogromną zaletą jest możliwość instalacji pieca bez dodatkowej zabudowy, co znacząco skraca czas instalacji i obniża koszty inwestycji. Ze względu na sprawność piece kominkowe są na ogół wykorzystywane przede wszystkim jako dodatkowe źródło ciepła oraz nastrojowy element wyposażenia wnętrza. W przypadku mniejszych obiektów, takich jak domy rekreacyjne piece wolnostojące mogą być traktowane jako główne źródło ciepła.

Piece wolnostojące ROKOM

Oferujemy Państwu piece wolnostojące, jako alternatywę dla kominka. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić między innymi:

  • piece wolnostojące tradycyjne typu koza
  • piece nowoczesne o ponadczasowym designie

Zarówno jedne, jak i drugie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o detale wykończeniowe, dzięki czemu oferowane piece wolnostojące stanowią ozdobę same w sobie.

W ofercie nowoczesnych pieców wolnostojących znajdziemy piece do złudzenia przypominające wkłady kominkowe. W zależności do koncepcji aranżacyjnej piece takie możemy obudować lub zainstalować w zabudowie wolnostojącej. Poszukując pieca pod zabudowę wolnostojącą, ale nie tradycyjnej kozy warto zwrócić uwagę na piece z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi.

W tym zakresie mają Państwo do wyboru różne formy wykończenia:

  • stal malowana proszkowo
  • ceramika
  • kamień steatytowy/serpentino 
  • piaskowiec

Piece kominkowe – funkcjonalne, modne i zaskakujące

Piece wolnostojące dostępne są w wielu wariantach różniących się nie tylko wykończeniem, ale również kształtem i rozmiarem. W dostępnym asortymencie znajdą Państwo zarówno urządzenia o niskich gabarytach jak i smukłe urządzeniach sięgające 200cm! To sprawia, że piece wolnostojące doskonale komponują się we wszystkich rodzajach wnętrz. Można po nie sięgnąć zarówno poszukując subtelnego i nastrojowego dodatku do wnętrza, jak i pragnąc uczynić z kominka punkt centralny pomieszczenia, wokół którego w chłodne popołudnia i wieczory będzie się toczyło życie.

Piece wolnostojące – cały Śląsk, cała Polska

Poniżej przykładowe piece wolnostojące dostępne w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem:


Galeria

Piec kominkowy KFD STO 5270 L+R Rybnik Jastrzębie Zdrój Wodzisław Śląski 02
Piec Skive II Rybnik Katowice Gliwice Zabrze Chorzów
Piec Skive II Rybnik Katowice Gliwice Zabrze Chorzów 01
Piec kominkowy KFD STO 5270 L+R Rybnik Jastrzębie Zdrój Wodzisław Śląski
Piec KOZA AB S/N kafel biały Rybnik Gliwice Zabrze Tychy
Piec KOZA AB S/N kafel biały Rybnik Gliwice Zabrze Tychy 02
Piecyk wolnostojący | Gliwice
Piecyk wolnostojący | Orzesze
Piecyk wolnostojący | Zabrze
Piecyk wolnostojący | Żory
Piec wolnostojący Jotul F 200
Piec wolnostojący Jotul f 200


Piece wolnostojące i piece kominkowe sprzedajemy online Klientom z całej Polski i nie tylko. Oferujemy również odbiór osobisty pieców wolnostojących i pieców kominkowych dla Klientów z całego województwa śląskiego. Z możliwości skorzystania z odbioru osobistego zachęcamy przede wszystkim Klientów z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru pieca wolnostojącego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w wyporze najoptymalniejszego rozwiązania dla Państwa domu.

Partnerzy / Dostawcy