Zadbaj o swój kominek!

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju akcesoria do pielęgnacji kominków, zestawy kominkowe, kosze na drewno, stojaki na drewno oraz odkurzacze kominkowe.
Szczególnie polecamy preparaty do usuwania smoły z urządzeń grzewczych jak i witaminy do paliw stałych.

Poniżej przykładowe akcesoria kominkowe dostępne w naszym sklepie:

Zestawy kominkowe 01 Kosze na drewno do kominka  Ruszt kominkowy Preparat do usuwania smoły Hansa 1 odkurzacze kominkowe 


Akcesoria kominkowe (zestawy kominkowe, kosze na drewno, stojaki na drewno, odkurzacze na drewno) sprzedajemy online Klientom z całej Polski i nie tylko. Oferujemy również osobisty odbiór akcesoriów kominkowych dla Klientów z miast i okolic: Rybnik, Żory, Racibórz, Gliwice, Zabrze, Katowice, Ruda Śląska, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Radlin, Orzesze, Knurów i inne

Naszą pasją są kominki

kominki Wodzisław Śląski

Ogień płonący w kominku tworzy unikalną atmosferę wnętrza, które z chwilą pojawienia się na polanach pierwszej iskry staje się przytulne i gościnne. Dzisiaj, dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii ogniem żywo płonącym w kominku możemy się cieszyć praktycznie wszędzie, także w budownictwie wielomieszkaniowym wyposażonym w tradycyjny system wentylacji.

Kominki to nasza pasja. Od lat zajmujemy się ich projektowaniem oraz montażem w domach nowo wznoszonych oraz budynkach poddawanych kapitalnym remontom. Uzbrojeni w wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne projektujemy kominki odpowiadające na zróżnicowane potrzeby Naszych Klientów. Niektóre z nich pełnią wyłącznie funkcje dekoracyjną i reprezentacyjną, podczas gdy rolą innych jest faktyczne ogrzewanie pomieszczeń. Nasze kominki sprawdzają się w przestrzeniach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe oraz budynkach go pozbawionych.

Kominki klasyczne i nowoczesne

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania inwestorów uwzględniliśmy w naszej ofercie dwa główne typy kominków – kominki klasyczne i kominki nowoczesne. W przypadku kominków klasycznych oferujemy uniwersalne wkłady kominkowe oraz kominki narożne, zaś klientom poszukującym rozwiązań pasujących do nowoczesnych wnętrz minimalistycznych proponujemy wkłady dwu- i trójstronne, dzięki którym ogień trzaskający na polanach możemy obserwować z różnych perspektyw. Wszystkie kominki oferujemy w obudowie z kamienia naturalnego.

W asortymencie posiadamy również eleganckie kominki wolnostojące z przeszkleniem, które obok funkcji grzewczej pełnią funkcję dekoracyjną, a także biokominki stworzone z myślą o budownictwie wyposażonym w tradycyjny system wentylacji. Biokominki to doskonała alternatywa dla typowego kominka, którą możemy zainstalować w dowolnym pomieszczeniu, także wielorodzinnym bloku mieszkalnym.

Kominki z montażem na Śląsku

Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem kominków w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych (hotelach, restauracjach,). Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dopasowując styl kominka do stylu wyposażenia wnętrza, jednocześnie uwzględniając parametry techniczne montowanego wkładu kominkowego oraz funkcje, jakie ma spełniać kominek. Nasze kominki pełnią funkcje grzewcze oraz dekoracyjne.

Do współpracy zapraszamy w szczególności klientów z terenu miast Gliwice, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Rybnik i Wodzisław Śląski oraz okolicznych miejscowości.